O nás

Nie je to tak dávno, kedy sme premýšľali o tom, ako nazvať stretnutia, ktoré mali spájať ľudí z rôznych kútov Slovenska, s rôznym zázemím, prichádzajúcich z rôznych smerov a ciest ale s rovnakým cieľom, duchovne rásť, žiť a užívať si život bez násilia, v mieri a v láske.

Jogové kruhy mali vystihnúť toto dokonalé spojenie ľudí, ktorí inšpirujú, ľudí, ktorí žijú jogu dennodenne a motivujú tak všetkých navôkol. To, že ľudia odhaľujú jogu tak rôznymi spôsobmi, pridáva na hodnote týchto stretnutí. Rôznorodosť až farebnosť skúseností prináša našim stretnutiam určitú iskru, ktorá osloví mnohých z nás.

Priateľskosť navodí pocit domova a v neposlednom rade ten dokonalý zámer, ktorý nás spája, spôsobuje, že človek pocíti dôležitosť týchto stretnutí. Chuť zdieľať a pomáhať v nás rastie pri každom stretnutí. Jogové kruhy toto všetko v sebe zahŕňajú práve kvôli rôznorodosti tém našich stretnutí.

OM Chanting, vegánske kurzy či spoločné cvičenia, túry, pikniky, čítanie kníh, ale aj výlety. Plnohodnotne strávený čas v kruhu priateľov, Jogové kruhy. Spojenie chutí a názorov, spojenie skúseností a duchovných ciest. Kruhy, ktoré oslovia nielen obsahom, ale pritiahnu práve kvôli ľuďom, ktorí sa na nich zúčastňujú. 

glqxz9283 sfy39587stf02 mnesdcuix8